• Adres
  • Istanbul Anadolu Yakasi Organize Sanayi Bolgesi 4. Sokak No : 3 Tuzla Istanbul / Turkey
  • Sertifikalarımız ISO 9001: 2010

GALVANORM YÜZEY İŞLEM
TEKNOLOJİLERİ VE GALVANO SİSTEMLERİ

Galvanorm adı altında kurulan şirketimiz yüksek kaliteli ve teknolojili yüzey işlem tesisleri ve ekipmanları kurmakla birlikte, şirket içerisine atık su arıtma tesisleri, otomotiv, uçak sanayine boya hatları da kurarak hep bir adım önde olduğunu ispatlamıştır.25 yılı aşkın süredir iş tecrübesi ile birlikte referanslarını hep gururla sunan bir firma haline gelmiştir. Piyasada aktif varlığının teslim ettiği tesisler ve yüzey işlem endüstrisinde seçkin bir bilgi ile hizmet anlayışı sağlamaktadır.Satış, mühendislik, proje yönetimi ve deneyimli uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize her zaman hizmet vermekten gurur duyucağız.

Faaliyet alanlarının genişlemesi;

Galvanorm iş alanlarını önemli ölçüde genişlemektedir..Firmamız artık; Yüzey İşlem Teknolojileri, Tüm endüstriyel ürün yelpazesi genişletmekte gelişmiş makine parkuru ile fabrikaların tüm ihtiyaçlarını sağlayabilecek güce ve kurumsal kimliğe sahip olup, özel imalatlar, kurumsal firmalara parça üretimi gibi bir çok ürün yelpazesine de bünyesinde barındırmaktadır. Olabildiğince ürün ve hizmetlerini bünyemizde çatısı altına almak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışmaktayız.Progalvano’nun geçmişi, üretiminin kimyasal işlemlere ve elektro kaplama ürünlerine dayandığı 1967 yılına kadar uzanır.Uygun bir bilgi birikimi ve teknolojinin de geliştirilmesinin ardından Progalvano, kaplama tamburları ve elektro kaplama ekipmanları üretiminde uzmanlaşmaya başlamıştır.Günümüzde ise, 50’den fazla ülkede küresel bir büyüme gerçekleştirdikten sonra Progalvano, kaplama tamburlarının üretiminin tüm alanlarında geniş bir deneyim sunarak uluslararası lider bir kaplama makinası üreticisi haline gelmiştir.

KATOFEREZ TESİSLERİ

Sanayide giderek artan talep, uygun maliyetlerle ve yüksek verim mükemmel kalitede kaplamalar için kataforez en iyi çözüm olmaktadır. Katolik elektro veya kataforez, zıt yüklü bir kutup (metalik yüzey boyanacak) doğru bir elektrik alanı (boya) yüklü parçacıkların hareketine dayanmaktadır. Daldırma ile boyama tam otomatik bir süreçtir.Kaplama işleminin temel amacı korozyondan yüzeyleri korumak için ve homojen dağılımı sağlamamak içindir. Kataforez nihai kaplama için kullanılabilir veya nihai yüzey çeşitli için mükemmel bir temel uygulamak içinde en iyi yöntemdir. Parçaların tasarım toleransları korurken kolayca orijinal yapılandırmaları ayarlanabilir.Kataforez kullanılarak kaplanabilir bazı örnek yüzeyler sıcak / soğuk lamine çelik, galvanizli çelik, dövme demir parçaları, dövme çinko, bakır ve pirinç parçaları, dövme ve ekstrüzyon dâhil alüminyum, paslanmaz çelik ve krom kaplı parçalar(paslanmaz).

Uygulanabilen Sektörler

Uçak sanayi, silah sanayi, otomotiv sanayi, inşaat ve ekipmanları, endüstriyel araçlar, radyatör, sokak mobilyaları ve elektrik parçaları üreticileri için esaslı kullanıcılardır. Bu kaplama (boyama) aynı zamanda girintili yerlerde, uzanılması zoralanlara ulaşmasını sağlar.