• Adres
  • Istanbul Anadolu Yakasi Organize Sanayi Bolgesi 4. Sokak No : 3 Tuzla Istanbul / Turkey
  • Sertifikalarımız ISO 9001: 2010

GALVANORM YÜZEY İŞLEM
TEKNOLOJİLERİ VE GALVANO SİSTEMLERİ

Galvanorm adı altında kurulan şirketimiz yüksek kaliteli ve teknolojili yüzey işlem tesisleri ve ekipmanları kurmakla birlikte, şirket içerisine atık su arıtma tesisleri, otomotiv, uçak sanayine boya hatları da kurarak hep bir adım önde olduğunu ispatlamıştır.25 yılı aşkın süredir iş tecrübesi ile birlikte referanslarını hep gururla sunan bir firma haline gelmiştir. Piyasada aktif varlığının teslim ettiği tesisler ve yüzey işlem endüstrisinde seçkin bir bilgi ile hizmet anlayışı sağlamaktadır.
Satış, mühendislik, proje yönetimi ve deneyimli uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize her zaman hizmet vermekten gurur duyucağız.

Faaliyet alanlarının genişlemesi;
Galvanorm iş alanlarını önemli ölçüde genişlemektedir..
Firmamız artık; Yüzey İşlem Teknolojileri, Tüm endüstriyel ürün yelpazesi genişletmekte gelişmiş makine parkuru ile fabrikaların tüm ihtiyaçlarını sağlayabilecek güce ve kurumsal kimliğe sahip olup, özel imalatlar, kurumsal firmalara parça üretimi gibi bir çok ürün yelpazesine de bünyesinde barındırmaktadır. Olabildiğince ürün ve hizmetlerini bünyemizde çatısı altına almak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışmaktayız.

Progalvano’nun geçmişi, üretiminin kimyasal işlemlere ve elektro kaplama ürünlerine dayandığı 1967 yılına kadar uzanır.
Uygun bir bilgi birikimi ve teknolojinin de geliştirilmesinin ardından Progalvano, kaplama tamburları ve elektro kaplama ekipmanları üretiminde uzmanlaşmaya başlamıştır.
Günümüzde ise, 50’den fazla ülkede küresel bir büyüme gerçekleştirdikten sonra Progalvano, kaplama tamburlarının üretiminin tüm alanlarında geniş bir deneyim sunarak uluslararası lider bir kaplama makinası üreticisi haline gelmiştir.

OTOMATİK ASKI KAPLAMA TESİSLERİ

GP Galvano olarak, yüzey işlem teknolojilerindeki liderliğimizi sürdürmek ve müşterilerimize mükemmel hizmet sunmak için sürekli olarak inovasyona odaklanıyoruz. Otomatik askı tesisleri, yüzey işlem süreçlerini daha verimli, hassas ve sürdürülebilir hale getirmemizde kritik bir rol oynar.

Tasarımlarımız yüzey işlem galvano ve üretim süreçlerinde  hassas ve hatasız otomasyonu gerektiren endüstriyel tesisler  sunarak, kaplanacak parçaların homojen kaplama dağılımı ve  yüksek korozyon dayanımı sağlayan tesislerdir.

Yüksek verimli ve tasarımlarımızla her zaman müşterinin  özel ihtiyaçlarına göre tesisler sunarak tüm kaplamalarda  uygulanabilir.

OTOMATİK ASKI TESİSLERİ İÇİN SÜREÇLER;

Teknoloji ve İnovasyon: Otomatik askı tesisleri, son teknoloji ile donatılmış ve sürekli olarak iyileştirilen sistemlerdir. İnovasyon, süreçlerimizin temelini oluşturur.

Özelleştirilmiş Çözümler: Her müşteri benzersizdir ve otomatik askı tesisleri çözümlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine uyacak şekilde özelleştiririz. Her kurulum, belirli bir işin parçası olarak düşünülür.

Verimlilik ve Hız: Otomatik askı tesisleri, işlem süreçlerinizi hızlandırır ve verimliliği artırır. Bu, müşterilerimize hızlı ve güvenilir sonuçlar sunmamızı sağlar.

Kalite Kontrol: Her kurulumun her aşamasında kalite kontrolüne büyük önem veririz. Tesislerimizin güvenilir ve yüksek kaliteli olmasını sağlarız.

Çevresel Duyarlılık: Tesislerimizin kurulumu ve işletimi sırasında çevresel etkiyi minimize etmek ve sürdürülebilirlik ilkesini benimsemek, bizim için önemlidir.

Müşteri Eğitimi: Otomatik askı tesislerinin etkili ve güvenli bir şekilde kullanılması için müşterilerimize eğitim sunarız. Müşterilerimizin tesislerimizden en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamak için buradayız.

Müşteri Memnuniyeti: Müşteri memnuniyeti, kurulumlarımızın başarısının ölçütüdür. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, projelerini başarıyla hayata geçirmek ve uzun vadeli ilişkiler kurmak için çaba sarf ederiz.

GP Galvano Otomatik Askı Tesisleri Kurulumları, yüzey işlem süreçlerinizi dönüştürmek için burada.